O Intedatu28. 2. 2023

Získávejte obchodní příležitosti efektivně – 5 důvodů, proč využít outsourcing

Stále více firem využívá výhod outsourcingu, aby se mohly soustředit na jádro svého podnikání. Outsourcing šetří čas a umožňuje firmám růst rychleji, než kdyby se spoléhaly pouze na vlastní zdroje. Dá se ale využít i pro hledání a získávání nových zákazníků?

Zkušenosti z praxe ukazují, že outsourcovat vyhledávání obchodních příležitostí (nebo, jak se v branži říká, generování leadů) je nejen možné, ale při volbě správného externího partnera i velmi efektivní. Je to investice, která se brzy vrátí v podobě vyšších příjmů a zároveň úspory času a nákladů.

5 klíčových výhod outsourcingu

Proč může být výhodnější spolehnout se při získávání nových zákazníků spíš na osvědčeného partnera než na vlastní zdroje?

1. Zkušenosti

Zkušený externí partner vám dokáže na základě už realizovaných kampaní navrhnout ideální řešení. Zároveň umí pružně zareagovat na jakoukoli novou situaci, aby vám pomohl dosáhnout vašich obchodních cílů.

2. Nižší náklady na provoz

Investice do kancelářských prostor, serverů, počítačů, softwaru a dalšího vybavení? S outsourcingem nic takového není potřeba.

3. Nižší personální náklady

Jak ví každý zaměstnavatel, personální náklady zdaleka nejsou jenom mzdy. Jsou to také odvody, náklady na školení, na dovolenou, na nemocenskou apod. Díky outsourcingu si můžete tyhle náklady škrtnout.

4. Vyšší výkonnost

Ze studií vyplývá, že externí obchodní týmy bývají výkonnější než ty interní. Je to nejen díky jejich zkušenostem, ale i díky tomu, že se musí neustále zlepšovat, aby uspěly v konkurenčním boji.

5. Kvalitní reporty

Seriózní partner vám bude průběžně dodávat reporty na základě stanovených metrik. Snadno tak můžete vyhodnotit nejen efektivitu obchodníků, ale i to, jak na váš produkt či službu reaguje trh.

 

Proč zvolit Intedat

Naše aplikace Intedat propojuje velmi kvalitní data o vašich potenciálních zákaznících s propracovaným a přívětivým uživatelským prostředím.
Nenabízíme ale jenom aplikaci – nabízíme kompletní řešení. Analyzujeme dostupná data, vytipujeme vhodné zákazníky, a pokud budete chtít, sami je kontaktujeme. Následně vám přivedeme zákazníky, kteří o vaši nabídku mají skutečný zájem.

Šetříme vám náklady

Snížíme vaše náklady na obchod až o 50 %. Díky tomu, že nemusíte stavět vlastní tým obchodníků, ušetříte náklady např. na pronájem kanceláří, na software, zaměstnance nebo školení.

Jsme hlasem a prodlouženou rukou vaší firmy

Obchodníci v Intedatu jsou vyškolení tak, aby se naladili na tonalitu vaší značky a byli prodlouženou rukou vašeho obchodního i marketingového týmu. Zákazníky kontaktujeme na základě detailního scénáře, který připravíme ve spolupráci s vámi.

Nejsme jen call centrum

Kvalitní prodej si žádá víc než jen armádu navolávačů. Nabízíme vám proto komplexní spektrum dovedností, jako je například:

 • Kvalifikace inbound/outbound leadů
 • E-mailový marketing
 • Social media marketing
 • Prodej přes telefon
 • Osobní prodej
 • Reporting výsledků

S Intedatem nehledáte. S Intedatem nacházíte

Díky Intedatu nemusíte řešit studené kontaktování a poslouchat odmítání – to vezmeme za vás. Vám dodáme seznam relevantních leadů, se kterými můžete snadno dál pracovat v rámci naší aplikace.

Počítejte s tím, že během několika týdnů se vám vaše investice začne vracet. Ušetříte čas a finance a zároveň získáte nové zákazníky, kteří o váš produkt projevili zájem.

Vyzkoušejte to

Chcete vědět, jak funguje aplikace Intedat, nebo co bychom mohli udělat přímo pro vás? Kontaktujte nás a rádi vám to ukážeme.

Jaký potenciál má naše spolupráce?

Přemýšlíte, jestli by se vám vyplatilo Intedat využít?
Věnujte nám tři minuty, a budete mít jasno.

 • Zjistíme počet vašich potenciálních klientů či dodavatelů
 • Doporučíme vám vhodnou licenci
 • Vše je zdarma a bez závazků
Chci mít jasno 3 min

Proč expandovat s námi?

 • 10 let zkušeností
 • 900+ zákazníků
 • 195 zemí
 • Úspora času a peněz
 • Prověřené postupy
 • V souladu s GDPR

Co o nás říkají naši klienti?

„Zabýváme se vývojem a výrobou obalů do všech odvětví průmyslu. Pomocí Intedatu jsme oslovili potenciální zákazníky v ČR a s průběhem kampaně jsme velmi spokojeni. Z oslovených segmentů dochází poptávky a dotazy na možnosti dodávek.“

Michal Turoň

Michal Turoň
obchodní ředitel

„Specializujeme se na výrobu obráběných dílů včetně povrchových úprav. Intedat nabídl naši kapacitu strojírenským firmám v Německu a Švýcarsku. Výsledkem jsou nové zakázky přesahující 1 mil. CZK. S dalšími zákazníky jednáme.“

Lukáš Jírový

Lukáš Jírový
jednatel

„Výsledkem spolupráce s Intedatem jsem mile překvapen. Jejich přístup je profesionální. Aplikace je velmi dobrá. Usnadňuje práci s leady a má analytiku. Máme přehled, kolik firem bylo osloveno a kolik projevilo zájem o naše produkty.“

Antonín Vlček

Antonín Vlček
obchodní ředitel

Buďte první, kdo se dozví
o novinkách v Intedatu

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů