Naši klienti21. 11. 2023

Nabídněte své kapacity v CNC obrábění novým klientům

Věnujete se CNC obrábění kovů, dřeva, skla nebo plastu a chcete najít nové klienty v ČR nebo na atraktivních zahraničních trzích? Poptávka po spolehlivých partnerech v oblasti CNC výroby je vysoká, a pokud najdete efektivní způsob, jak své kapacity nabídnout, můžete se dostat k velmi zajímavým zakázkám.

 

CNC obrábění (frézování, soustružení, vrtání) je moderní, rychlý a přesný způsob tzv. třískového obrábění, který se využívá při velkosériové i malosériové výrobě.

Zkratka CNC zastupuje anglický výraz „Computer Numeric Control“, který se dá přeložit jako „číslicové řízení pomocí počítače“. CNC stroje jsou tedy obráběcí stroje řízené počítačem.

České firmy, které zakázkové CNC obrábění oceli, hliníku, litiny, dřeva a dalších materiálů nabízejí, mají výhodu v tom, že české strojírenství – a tedy i CNC výroba na zakázku – má ve světě velmi dobrý zvuk. Pokud tedy tyto firmy dokážou potenciální partnery účinným způsobem identifikovat a oslovit, mají velkou šanci uspět.

4 případy, kdy své kapacity v CNC obrábění nabídnout

Situací, kdy může být správným krokem usilovat o nové CNC zakázky, je celá řada. Uvádíme některé z těch, které ke zmíněnému rozhodnutí motivovaly naše klienty:

1. Investovali jste do rozšíření CNC výroby

Koupili jste nový CNC soustruh nebo jiný obráběcí stroj, případně jste nabrali nové zaměstnance, a vaše výrobní kapacita se tak rozšířila. Pokud ji automaticky „neobsadí“ vaši současní spokojení odběratelé, stojí za to dát o sobě vědět dalším potenciálním klientům.

2. Skončila vaše spolupráce s velkým odběratelem

Ať už spolupráce s vaším odběratelem skončila nebo se utlumila z jakéhokoli důvodu, nemusíte to brát jen jako nepříjemnost, ale také jako příležitost. Pokud si správně definujete profil ideálního klienta a oslovíte firmy, které mu odpovídají, můžete navázat spolupráci, která bude po vaši firmu znamenat milník.

3. Chcete se posunout dál

Možná vám v současnosti poptávky CNC obrábění (frézování, soustružení…) přichází a není jich úplně málo. Zároveň ale víte, že máte k dispozici špičkové stroje a k tomu bohaté technické znalosti a zkušenosti. Logicky pak přemýšlíte o tom, jak oslovit potenciální zákazníky, kteří ocení výrobky a služby s vyšší přidanou hodnotou.

4. Chcete získat pestřejší skladbu klientů

Spoléhat se na jednoho velkého odběratele se nemusí vyplatit. Platí to obecně a zakázkové CNC obrábění samozřejmě není výjimkou. Zejména ve chvíli, kdy přijde ekonomický pokles, nebo dokonce ekonomická krize, vaši „šanci na přežití“ výrazně zvyšuje diverzifikované portfolio klientů.

Získejte atraktivní CNC zakázky s Intedatem

Intedat je štíhlé, efektivní a cenově dostupné řešení pro každou firmu, která nabízí CNC výrobu na zakázku a chce své volné kapacity nabídnout dalším potenciálním klientům.

S Intedatem získáte:

 • špičkovou, průběžně aktualizovanou databázi firem (až 100 milionů firem ve světě a 1,5 milionu firem v ČR)
 • informace o manažerech s rozhodovací pravomocí, často včetně přímých kontaktů
 • intuitivní aplikaci, která zefektivní vaše obchodní procesy
 • možnost propojit data z Intedatu s vaším CRM systémem

Databáze firem Intedat nabízí pokročilé možnosti filtrování. Jednotlivé firmy můžete filtrovat podle velikosti (počet zaměstnanců, obrat), podle lokality, kde působí, a samozřejmě i podle oboru činnosti.

Snadno tak najdete firmy v ČR, Německu, Rakousku, Skandinávii a dalších zemích, které o vaše CNC výrobky potenciálně mohou mít zájem.

Zároveň se jednoduše ujistíte, jestli tyto firmy odpovídají vašemu profilu ideálního klienta. A pokud ano, máte okamžitě k dispozici aktuální kontakty a přehled o manažerech s rozhodovací pravomocí. Díky tomu máte jistotu, že oslovujete správné lidi ve správných firmách.

A pokud vy sami nemáte kapacitu potenciální klienty kontaktovat, rádi to uděláme za vás – vaším jménem a v jejich jazyce, profesionálně a systematicky.

Naši zákazníci v oboru CNC obrábění

Za dobu své existence jsme na získávání atraktivních poptávek v oblasti CNC výroby spolupracovali s řadou firem. Rádi bychom vám představili alespoň některé z nich:

KOVO PRODUKT

Společnost KOVO PRODUKT s.r.o. se zabývá přesnou strojírenskou výrobou v oboru CNC obráběníCNC frézování. Specializuje se na kusovou a malosériovou výrobu obráběných dílů včetně povrchových úprav. Většina její produkce míří na zahraniční trhy, především do Švýcarska.

Kovo Haken

Kojetická rodinná firma Kovo Haken s.r.o. se věnuje obrábění kovů jak na konvenčních, tak na CNC strojích. Svým zákazníkům nabízí produkty na míru podle jejich specifikací a zakládá si na spolehlivosti a flexibilitě. Věnuje se malo- i středněsériové výrobě včetně tepelného zpracování a povrchových úprav.

LAUB-KOVOVÝROBA

LAUB-KOVOVÝROBA, s.r.o., je také rodinnou firmou, tentokrát se sídlem ve Vidoníně nedaleko Velkého Meziříčí. Specializují se tady na CNC obráběnípřesné třískové obrábění kovů a plastů. Věnují se středně- až velkosériové výrobě a snaží se maximálně vyhovět potřebám svých zákazníků. Jejich dalším oborem jsou zámečnické práce – výroba a montáž ocelových konstrukcí.

NATURA DK

Společnost NATURA DK, a.s., působí v prostorách bývalého novobydžovského cukrovaru a zabývá se strojírenskou výrobou a službami pro zemědělství a obchod. V oblasti strojírenství nabízí CNC i konvenční obrábění, svařování, dělení kovových materiálů, ohýbání a povrchové úpravy.

RoTech

Firma RoTech s.r.o. ze Žatecka se věnuje CNC frézováníCNC soustružení, a to hlavně na úrovni kusové a malosériové výroby. Kromě samotného obrábění nabízí i dodání potřebného materiálu, zpracování výrobní dokumentace, případně povrchové úpravy. Zabývá se také konstrukcí a vývojem.

Strojírna Vrága

Plzeňská Strojírna Vrága s.r.o. vznikla v roce 2005 a věnuje se mimo jiné CNC soustružení přírub a labyrintů a CNC frézování (2D i 3D). Vyrábí frézované i soustružené díly, závity i vyšší montážní celky. Má certifikaci ISO 9001 a k jejím zákazníkům patří například firmy v automobilovém a leteckém průmyslu jak v ČR, tak v EU.

Získejte zajímavé CNC zakázky i vy. Efektivně

Chcete i vy získat nové odběratele pro své CNC výrobky a zároveň ušetřit čas, nervy a až 60 % nákladů na obchod?

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou, bezplatnou konzultaci.

 

Jaký potenciál má naše spolupráce?

Přemýšlíte, jestli by se vám vyplatilo Intedat využít?
Věnujte nám tři minuty, a budete mít jasno.

 • Zjistíme počet vašich potenciálních klientů či dodavatelů
 • Doporučíme vám vhodnou licenci
 • Vše je zdarma a bez závazků
Chci mít jasno 3 min

Proč expandovat s námi?

 • 10 let zkušeností
 • 900+ zákazníků
 • 195 zemí
 • Úspora času a peněz
 • Prověřené postupy
 • V souladu s GDPR

Co o nás říkají naši klienti?

„Zabýváme se vývojem a výrobou obalů do všech odvětví průmyslu. Pomocí Intedatu jsme oslovili potenciální zákazníky v ČR a s průběhem kampaně jsme velmi spokojeni. Z oslovených segmentů dochází poptávky a dotazy na možnosti dodávek.“

Michal Turoň

Michal Turoň
obchodní ředitel

„Specializujeme se na výrobu obráběných dílů včetně povrchových úprav. Intedat nabídl naši kapacitu strojírenským firmám v Německu a Švýcarsku. Výsledkem jsou nové zakázky přesahující 1 mil. CZK. S dalšími zákazníky jednáme.“

Lukáš Jírový

Lukáš Jírový
jednatel

„Výsledkem spolupráce s Intedatem jsem mile překvapen. Jejich přístup je profesionální. Aplikace je velmi dobrá. Usnadňuje práci s leady a má analytiku. Máme přehled, kolik firem bylo osloveno a kolik projevilo zájem o naše produkty.“

Antonín Vlček

Antonín Vlček
obchodní ředitel

Buďte první, kdo se dozví
o novinkách v Intedatu

Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů